Hayatınızı kolaylaştırırken tatilinizi güzelleştiren tüm detaylar Soas Suites’de

Uzunca bir zaman süren pandemi dönemi boyunca durmaksızın devam eden inşaatımızda, son çalışmalarımız da tamamlanır tamamlanmaz büyük bir heyecanla 2022 yazına merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz şimdilerde!

Kaliteli malzemelerle son derece sağlam temeller üzerine inşaa ettiğimiz binamız, rahatlığınız ön planda tutularak dizayn ve dekore edilen 9 Suit ve 1 Odası olmak üzere farklı kategorideki toplam 10 odadan oluşuyor.

Soas Suites’te tüm detaylar konforunuz için düşünüldü…

Her bir suitimizde konforlu vakit geçirebilmeniz için, odalarımızın tasarımlarına ve siz değerli misafirlerimizin hayatını kolaylaştırırken tatillerinizi güzelleştiren, rahat bir şekilde kullanıma en uygun koltuk, sehpa ve mutfak gereçlerini özenle seçtik sizler için.

Deneyimli kadromuzun liderliğinde uzun ve özenli inşaat ve dekorasyon çalışmalarımızın tamamlanmasının hemen ardından, artık geniş bahçemizin ve bahçe barımızın keyfini çıkarmaya geldi sıra!

Evinizin rahatlığını Hacımemiş’te deneyimleyin!

Alaçatı’nın Hacımemiş mevkiinde konumlanan SOAS SUITES, Alaçatı Pazar yerine 3 dk yürüme mesafesinde olup, en popüler kafe, restaurant ve en meşhur tasarım mağazalarına yalnızca birkaç adımlık mesafede!

SOAS SUITES’de dilediğinizde sosyalleşip, dilediğinizde kendinizle kalabileceğiniz, kısaca evinizin atmosferini aratmayacak bir konfor yarattık sizler için…

Size ve tarzınıza en uygun suit alternatifleri hakkında detaylı bilgi almak ve uzun veya kısa dönem kiralama seçenekleri için bize ulaşın:

Leave a Comment